چگونه اطلاعات اپل آیدی خود را تغییر دهیم؟

تغییر رمز اپل آیدی

تغییر اطلاعات اپل آیدی

تغییر اطلاعات اپل آیدی یکی از ضروری ترین کار ها بعد از خرید اپل آیدی کارتی یا آماده می باشد .

اپل آیدی یکی از شناسه های ضروری و لازم برای دارندگان محصولات اپل مانند آیفون، آیپد و مک بوک می باشد .

هنگام ساخت اپل آیدی مشخصاتی برای اهراز هویت فرد و همچنین اطلاعاتی نظیر سوال و جواب امنیتی و تاریخ تولد برای اپل آیدی جهت ریکاوری پسوورد اپل آیدی از کاربر درخواست می شود که کاربر هنگام ساختن اپل آیدی ملزم به وارد کردن آن ها می باشد .

در این مطلب آموزشی قصد داریم تا نحوه تغییر اطلاعات اپل ایدی مانند پسوورد اپل آیدی و سوالات و جواب های امنیتی اپل آیدی را به شما آموزش بدهیم .

هنگام ساخت اپل آیدی از شما ایمیل و پسوورد برای شناسه کاربری اپل درخواست می شود . در ادامه نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و سه سوال امنیتی به همراه پاسخ آن ها از شما پرسیده می شود .

بعد از خرید اپل آیدی معتبر حتما نسبت به تغییر اطلاعات اپل آیدی اقدام نمایید و اپل آیدی خود را شخصی سازی نمایید.

تغییر اطلاعات اپل آیدی آماده

در ادامه مراحل تغییر پسوورد و سوالات امنیتی اپل آیدی را به شما مرحله به مرحله آموزش می دهیم .

1- در گام نخست برای شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی وارد صفحه اپل آیدی سایت اپل شوید .

2- اپل آیدی و رمز عبور اپل ایدی خود را وارد کنید و روی فلش در کنار کادر پسوورد کلیک نمایید .

ورود به اکانت اپل آیدی در سایت رسمی اپل

3- در مرحله سوم باید به دو سوال از سه سوال امنیتی اپل آیدی خود که در هنگام ساختن آن وارد کرده اید یا بعد از خرید اپل ایدی برای شما ارسال شده است پاسخ دهید .

جواب سوال امنیتی اپل آیدی

4- در مرحله بعدی به دلیل تحریم اپل بر روی گزینه Other option و سپس Don’t upgrade کلیک کنید تا وارد ناحیه کاربری اپل آیدی خود شوید .

ورود به اکانت اپل آیدی بدون شماره

تغییر اطلاعات اپل آیدی

5- در مرحله پنجم روی گزینه Continue برای ادامه لاگین به اکانت و تغییر اطلات اپل آیدی کلیک می کنیم .

تغییر اطلاعات اپل ایدی در سایت اپل

6- حال ما وارد اکانت اپل آیدی خود در سایت رسمی اپل شده ایم . با کلیک بر روی گزینه Change Password می توانیم رمز اپل آیدی خود را به رمز دلخواه تغییر دهیم . برای تغییر رمز اپل آیدی در نظر داشته باشید که رمز جدید اپل آیدی باید حداقل دارای یک حرف بزرگ یک حرف کوچک و 8 کاراکتر باشد مانند Aw168495 .

هنگام تغییر رمز اپل آیدی در ابتدا پسوورد فعلی اپل ایدی را وارد میکنیم و در دو فیلد بعدی رمز جدید را وارد می کنیم و تغییر می دهیم .

تغییر سوال و جواب امنیتی اپل آیدی

با کلیک بر روی Change Questions نسبت به تغییر سوالات و جواب های امنیتی اپل آیدی میتوان اقدام کرد .

در ادامه تغییر اطلاعات اپل آیدی میتوان از یک ایمیل پشتیبان برای اپل آیدی ها آماده یا کارتی استفاده کرد و ایمیل شخصی را روی اپل آیدی ست کرد.

برای ست کردن ایمیل نجات روی اپل آیدی روی گزینه Add a Rescue Email کیلک میکنیم و ایمیپل پشتیبان اپل آیدی خود را وارد و تایید میکنیم .

تغییر رمز اپل آیدی

چرا باید نسبت به تغییر اطلاعات اپل آیدی خریداری شده اقدام کرد ؟

نکته بسیار مهم : بعد از تغییر اطلاعات اپل آیدی و شخصی سازی آن حتما اطلاعات اپل آیدی جدید را یادداشت نمایید تا در صورت نیاز و فراموش کردن آنها بتوانید آن ها را پیدا کنید . تاریخ تولد اپل آیدی و حواب های سوالات امنیتی اپل آیدی برای بازیابی و ریست پسوورد اپل آیدی بسیاز ضروری و مهم می باشد.

آیا سوال دیگری برای تغییر اطلاعات اپل ای دی دارید؟ در قسمت نظرات سایت اپل آیدی لند آن را مطرح کنید تا کارشناسان و پشتیبانان ما در اولین فرصت به آن پاسخ دهند.

اگر تا کنون اپل آیدی نداشته اید پیشنهاد تیم سرزمین آپل آیدی ساخت اپل آیدی با ایمیل شخصی می باشد که از طریق صفحه اصلی سایت میتوانید اقدام به خرید اپل آیدی نمایید  .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]