خرید اپل آیدی

اپل آیدی

خرید اپل ایدی ارزان معتبر آمریکا و یا سایر کشور ها از سرزمین اپل آیدی با گارانتی و ضمانت بازگشت وجه به همراه سوالات امنیتی اپل آیدی جهت ریکاوری اپل آیدی بدون محدودیت و وریفای شده آمریکا یا اپل آیدی سایر کشور ها .

اپل آیدی چیست ؟

اگر شما بخواهید از یکی از دستگاه های اپل مانند آیفون، آیپد یا مک بوک استفاده کنید بدون تردید نیاز به یک اپل آیدی معتبر دارید .

در واقع اپل آیدی همانند ایمیل یک شناسه کاربری نزد اپل است و برای استفاده از سرویس های اپل نیاز به داشتن اپل آی دی معتبر و وارد کردن اپل ایدی در دستگاه خود دارید .

به عنوان مثال اگر بخواهید برای آیفون بازی یا برنامه ای دانلود و نصب کنید نیاز است تا یک اپل آی دی معتبر در اپ استور وارد نمایید و برای دانلود و یا آپدیت برنامه در اپ استور نیاز به یک Apple Id معتبر دارید .

لازم به ذکر است کاربران بعد از خرید و ساخت اپل آیدی موظف هستند نسبت به شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی مانند قرار دادن ایمیل پشتیبان روی اپل آیدی آماده، تغییر سوالات امنیتی اپل آیدی ، تغییر رمز عبور اپل آیدی و تاریخ تولد اپل آی دی اقدام نمایند.

تمامی اپل آیدی های سرزمین اپل آیدی معتبر بوده و بعد از خرید اپل ایدی نیاز به وریفای کردن یا فعالسازی اپل آیدی وجود ندارد و میتوان از اپل آیدی فوری بعد از خریدن استفاده کرد.

خرید اپل آیدی با ایمیل شخصی در سایت سرزمین اپل ایدی به سرعت پردازش شده و بلافاصله بعد از خرید با شما جهت ساخت اپل آیدی شخصی تماس گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است در وارد کردن ایمیل شخصی برای ساخت اپل آیدی و شماره تلفن همراه خود دقت کنید و ایمیلی را وارد نمایید که قبلا روی آن ایمیل اپل ایدی ساخته نشده باشد .

اپل آیدی چیست

ساخت اپل آیدی از طریق سایت سرزمین اپل آیدی

خرید اپل ایدی و ساخت اپل آیدی با ایمیل شخصی از سایت سرمین اپل آیدی بهترین انتخاب برای داشتن یک اپل آیدی معتبر می باشد .

بلافاصله پس از خرید اپل آیدی فوری، اپل آیدی و اطلاعات اکانت به شما نمایش داده می شود و اگر درخواست ساخت اپل ایدی فوری با ایمیل شخصی داشته باشید در کمترین زمان ممکن بعد از پرداخت ( کمتر از چند دقیقه ) اپل آیدی با ایمیل شخصی شما ساخته و ارسال می شود .

اپل آیدی های ساخته شده توسط تیم سرزمین اپل آیدی دائمی بوده و هیچ گونه محدودیتی در استفاده ندارند.

بعد از خرید اپل ایدی میتوانید به اکانت شخصی خود وارد شده و پس از ورود به اپل آیدی در سایت اپل، دستگاه و اطلاعات اپل آیدی خود را مدیریت نمایید .

چگونه اپل آیدی بسازیم

ساخت اپل آیدی از طریق سایت اپل امکان پذیر است . پس از ورود به سایت اپل بر روی گزینه Create Your Apple ID کلیک کرده و بعد از وارد کردن نام و نام ناخانوادگی و کشور مورد نظر و تاریخ تولد و ایمیل و پسوورد و شماره موبایل و کد امنیتی یک ایمیل حاوی کد برای فعال کردن اپل آیدی به ایمیل ما ارسال میشود و بعد از وارد کردن کد اپل آیدی فعال شده و میتوان از آن برای بهره مندی از تمامی خدمات و سرویس های اپل استفاده کرد.

ساخت اپل آیدی با گوشی نیز از دیگر روش های ساخت اپل آیدی می باشد که مراحلی مشابه مراحل بالا را دارد.

با توجه به تحریم های حداکثری آمریکا و دشواری های ساخت اپل آیدی در ایران تیم سرزمین اپل آیدی سعی کرده است تا با هزینه ای کم اقدام به ساخت و فروش اپل آیدی ارزان کند تا رضایت کاربران و فروشگاه های اپل استور در ایران را جلب نماید.

تیم سرزمین اپل آیدی علاوه بر ساخت اپل آیدی آمریکا و سایر کشور ها، پشتیبانی اپل آیدی را نیز بر عهده دارد و شما میتوانید بعد از خرید اپل آیدی به صورت آنلاین با کارشناسان تیم سرزمین اپل آیدی در ارتباط باشید.

خرید اپل آیدی معتبر با تحویل فوری، دائمی و بدون محدودیت و مورد تایید اپل از سایت سرزمین اپل آیدی .

اپل آیدی رایگان آماده

برخی سایت ها و کانال ها در فضای مجازی اقدام به ساخت رایگان اپل آیدی یا ارائه اپل ایدی اماده رایگان می کنند. لازم به ذکر است که قطع به یقین، اپل آیدی های رایگان آماده بعد از مدتی از کار خواهند افتاد و آیفون یا دستگاه شما به صورت دائمی قفل خواهد شد.

جهت خرید اپل آیدی رایگان، ساده ترین روش ساخت اپل آیدی را انتخاب کنید و اپل آیدی آماده از سایت سفارش دهید .

همانطور که پیش تر گفتیم میتوان از طریق سایت ساخت اپل ایدی اقدام به ساخت اپل ایدی با شماره آمریکا نمود.

ساده ترین روش ساخت اپل ایدی 2020 در ایران ساخت اپل ایدی با کامپیوتر از طریق ثبت سفارش در سایت سرزمین اپل آیدی می باشد .

اپل آیدی آماده کارتی و رایگان بعد از مدتی باعث قفل شدن دستگاه شما میگردد.

ساخت اپل آیدی با شماره مجازی

ساخت اپل آیدی با شماره مجازی ممکن است ولی به خاطر داشته باشید که بعد از مدتی شماره مجازی از بین رفته و جهت استفاده از اپل آیدی نیاز به همان شماره مجازی دارید.سایت هایی اقدام به فروش شماره مجازی دائمی برای ساخت اپل آیدی می کنند که لازم است این نکته را یاد آور شویم که هیچ شماره مجازی دائمی وجود ندارد و بهتر است از شماره مجازی در ساخت اپل آیدی استفاده نشود زیرا امکان حذف شماره مجازی از اپل آیدی ساخته شده به هیچ عنوان وجود ندارد.

اپل ایدی کدام کشور بهتر است ؟

تغییر کشور اپل آیدی یا استفاده از اپل آیدی کشور دیگر به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیفتد. دو دلیل اصلی برای استفاده و ساخت اپل آیدی کشور های مختلف وجود دارد، یکی ناسازگاری کشور اپل آیدی با گیفت کارت اپل آیدی خریداری شده و دوم موجود نبودن اپلیکیشن یا بازی در استور اپل آیدی فعلی.

برای تغییر کشور یا تغییر ریجن اپل آیدی از طریق آیفون و آموزش های داخل سایت اقدام کنید. دقت داشته باشید برای تغییر کشور اپل آیدی، موجودی اعتباری اپل آیدی شما باید کاملا صفر باشد. در صورتی که اپل آیدی شما موجودی داشته باشد با پیغام زیر موجه می شوید .

you have a store credit balance you must spend your balance; before you can change stores

پیشنهاد تیم سرزمین اپل آیدی در رابطه با تغییر ریجن اپل آیدی فعلی این است که درخواست ساخت اپل آیدی کشور مختلفی که میخواهید را ثبت کنید تا اپل آیدی دیگری برای شما ویژه اپ استور آن کشور ساخته شود. در زیر به توضیح اپل ایدی های کشورهای مختلف می پردازیم :

اپل آیدی آمریکا

اپل آیدی آمریکا محبوب ترین اپل آیدی بین کاربران به خصوص در ایران می باشد . اپ استور آمریکا مجموعه ای از اپ ها و امکاناتی که توسط شهروندان امریکایی استفاده میشود را در دل خود جا داده است . البته تعدادی از آنها مختص استفاده در خود آمریکاس و داخل ایران کاربردی ندارد مانند اوبر و دیگر تاکسی های اینترنتی آمریکا .

برای ساخت اپل آیدی آمریکا هم اکنون سفارش خود را از طریق صفحه اصلی سایت سرزمین اپل آیدی ثبت نمایید.

جهت استفاده از گیف کارت اپل آیتونز دلاری در استور آمریکا نیاز است تا گیفت کارت آیتونز آمریکا را خریداری کنید .

برای ساخت رایگان اپل آیدی آمریکا از طریق سایت اپل نیاز به شماره آمریکا جهت وریفای اپل آیدی می باشد ولی از طریق ثبت سفارش ساخت اپل آیدی در سایت سرزمین اپل آیدی، اکانت اپل شما بدون شماره و وریفای شده استور آمریکا بلافاصله و فوری تحویل داده خواهد شد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]