ریکاوری اپل ایدی

ریکاوری اپل ایدی فراموش شده

اپل آیدی چیست ؟ اپل آیدی شناسه شما در شرکت اپل می باشد . شما برای اینکه به تمام امکانات محصولات اپل مانند : آیفون، آیپد، آیپاد، اپل واچ، مک بوک دسترسی داشته باشید باید از یک اپل آیدی استفاده نمایید . امکاناتی نظیر آیکلود(icloud)، اپ استور(App store)،فیس تایم، آی مسیج و بسیاری دیگر از امکانات محصولات اپل فقط با اپل آیدی معتبر ممکن خواهد بود .اپل آیدی همانند ایمیل شما بوده با این تفاوت که این ایمیل در سرور های اپل ثبت شده است .

اگر شما از اپل ایدی کارتی استفاده می کنید یا اپل ایدی خود را از سایت های فروش اپل ایدی خریداری کرده اید، لازم است بعد از خرید اپل آیدی ها آماده یا اپل آیدی کارتی، اطلاعات اپل آیدی خریداری شده را شخصی سازی نمایید .جهت اطلاعات بیشتر به مطلب شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی مراجعه کنید .

در صورت شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی، ریکاوری اپل آیدی به صورت رایگان از طریق اپل امکانپذیر است.

اگر قصد استفاده از اپل آیدی های آماده و کارتی را دارید ولی به هر علت یا دلیلی امکان تغییر و شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی آماده را ندارید، پینهاد ما این است که از این اپل آیدی فقط در اپ استور جهت نصب اپلیکیشن های مورد نیاز برای دستگاه خود استفاده نمایید .

هر چند که پیشنهاد تیم سرزمین اپل آیدی ساخت اپل آیدی شخصی یا خرید اپل آیدی شخصی با ایمیل شخصی و مشخصات شما می باشد .

لیست اپل آیدی های قابل ریکاوری توسط تیم سرزمین اپل آیدی به مرور تکمیل خواهد شد، بنابراین در صورتی که اپل آیدی شما در لیست سایت سرزمین اپل آیدی نبوده میتوانید ایمیل اپل آیدی خود را از طریق ایمیل یا تماس با ما برای تیم پشتیبانی سرزمین اپل آیدی ارسال نمایید تا بعد از بررسی اپل آیدی در صورت امکان ریکاوری به لیست اپل آیدی های قابل ریکاوری اضافه گردد .

اپل آیدی خود را در کادر زیر وارد نمایید و بر روی دکمه بررسی قابلیت ریکاوری اپل آیدی کلیک کنید .

در صورت نمایش پیغام ” امکان ارائه سرویس ریکاوری برای اپل آیدی وارد شده توسط تیم سرزمین اپل ایدی وجود دارد . ” ، اپل ایدی شما توسط تیم پشتیبانی سرزمین اپل آیدی قابل ریکاوری و بازیابی اطلاعات اپل آیدی می باشد .

 

اپل آیدی خود را در کادر زیر وارد نمایید :

در صورتی که اپل آیدی مورد نظر شما در لیست و بانک اطلاعاتی ما موجود نبود. اپل ایدی را به همراه اسم و شماره خود برای ما ارسال کنید تا نتیجه را ظرف 24 ساعت به شما اطلاع رسانی کنیم