ریکاوری اپل ایدی

ریکاوری اپل آیدی برای کاربران محصولات اپل که اطلاعات اپل آیدی خود را فراموش کرده ان بسیار حیاتی و مهم است، زیرا اگر اطلاعات اپل آیدی فراموش شده باشد و بخش icloud آیفون یا دیوایس اپلی فعال باشد تنها راه حذف اپل آیدی از گوشی آیفون یا دیوایس اپلی ریکاوری اطلاعات اپل آیدی می باشد.قبل از آنکه توضیح دهیم که چرا به سرویس ریکاوری اطلاعات اپل آیدی نیاز دارید و مراحل بازیابی اپل آیدی به چه صورت می باشد، باید بدانیم که اپل آیدی چیست ؟

اپل آیدی چیست ؟

اپل آیدی شناسه شما در شرکت اپل می باشد . شما برای اینکه به تمام امکانات محصولات اپل مانند : آیفون، آیپد، آیپاد، اپل واچ، مک بوک دسترسی داشته باشید باید از یک اپل آیدی استفاده نمایید .امکاناتی نظیر آیکلود(icloud)، اپ استور(App store)،فیس تایم، آی مسیج و بسیاری دیگر از امکانات محصولات اپل فقط با اپل آیدی معتبر ممکن خواهد بود.اپل آیدی همانند ایمیل شما بوده با این تفاوت که این ایمیل در سرور های اپل ثبت شده است .

اپل آیدی کارتی چیست ؟

با توجه به شرایط ساخت اپل آیدی و محدودیت های موجود در ایران، بسیاز از کاربران توانایی ساخت اپل آیدی را ندارند. و ترجیح میدهند اپل آیدی خود را به صورت آماده و کارتی تهیه کنند .تیم سرزمین اپل آیدی خرید اپل آیدی کارتی را اساسا اشتباه نمی داند ولی این نکته مهم است که بعد از خرید اپل آیدی کارتی از طریق سایت اپل اقدام به شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی نماییم و اطلاعات قبلی و جدید اپل آیدی را همیشه به صورت خصوصی نگه داریم تا در زمان نیاز به آن مراجعه کرد .بیشتر بخوانید : شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی کارتیاگر شما از اپل ایدی کارتی استفاده می کنید یا اپل ایدی خود را از سایت های فروش اپل ایدی خریداری کرده اید، لازم است بعد از خرید اپل آیدی ها آماده یا اپل آیدی کارتی، اطلاعات اپل آیدی خریداری شده را شخصی سازی نمایید.جهت اطلاعات بیشتر به مطلب شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی مراجعه کنید .در صورت شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی، ریکاوری اپل آیدی به صورت رایگان از طریق اپل امکانپذیر است.اگر قصد استفاده از اپل آیدی های آماده و کارتی را دارید ولی به هر علت یا دلیلی امکان تغییر و شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی آماده را ندارید، پیشنهاد ما این است که از این اپل آیدی فقط در اپ استور جهت نصب اپلیکیشن های مورد نیاز برای دستگاه خود استفاده نمایید .هر چند که پیشنهاد تیم سرزمین اپل آیدی ساخت اپل آیدی شخصی یا خرید اپل آیدی دائمی با ایمیل شخصی و مشخصات شما می باشد .لیست اپل آیدی های قابل ریکاوری توسط تیم سرزمین اپل آیدی به مرور تکمیل خواهد شد، بنابراین در صورتی که اپل آیدی شما در لیست سایت سرزمین اپل آیدی نبوده میتوانید ایمیل اپل آیدی خود را از طریق پشتیبانی آنلاین ریکاوری اپل آیدی یا ایمیل یا تماس با ما برای تیم پشتیبانی سرزمین اپل آیدی ارسال نمایید تا بعد از بررسی اپل آیدی در صورت امکان ریکاوری به لیست اپل آیدی های قابل ریکاوری اضافه گردد .به یاد داشته باشید که اگر از اپل آیدی شخصی استفاده نموده اید و یا حتی اپل آیدی شما کارتی  بوده اما ایمیل اپل آیدی را بخاطر ندارید ٬ می بایست از سرویس حذف آیکلود استفاده نموده و سرویس ریکاوری اپل ایدی کاربردی برای شما نخواهد داشت .

شرایط ریکاوری اپل آیدی

ریکاوری اپل آیدی مخصوص تمام اپل آیدی های آماده بصورت کارتی و یا آنلاین می باشد.هزینه بازیابی اپل آیدی بسته به نوع اپل آیدی متفاوت بوده اما بسیار کمتر از سرویس حذف آیکلود می باشد که معمولا در زمان کمتری هم قابل انجام است . شما مشتریان گرامی در صورتی که اپل آیدی تان روی آیپد وای فای و یا اپل واچ استفاده شده می‌توانید بجای IMEI عبارت Serial Number را درج نمایید اما چنانچه اپل آیدی برای آیپد و یا آیفون استفاده شده اولویت با IMEI می باشد.تیم سرزمین اپل آیدی نخستین بار در ایران توانسته است تا اپل آیدی های کارتی موجود در بازار را که توسط سازنده اپل آیدی یا شخص دیگری به صورت عامدانه یا به دلایل دیگر اطلاعاتشان تغییر یافته اند و یا اپل آیدی هایی که اطلاعات آنها با گم شده است را با روشی نوین و ابتکاری بازیابی نماید و در اختیار کاربر قرار دهد .جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانان و کارشناسان ما به صورت آنلاین صحبت نمایید .ثبت سفارش ریکاوری اپل آیدی شما در این فروشگاه به معنی قبول و رعایت شرایط زیر می باشد .

  1. هزینه ریکاوری اپل آیدی ها با هم یکسان بوده اما زمان ریکاوری اپل آیدی ها با هم متفاوت می باشد .
  2. در صورت اشتباه وارد کردن SerialNumber یا IMEI امکان برگشت وجه امکانپذیر نخواهد بود.
  3. در سرویس ریکاوری اپل آیدی چنانچه بعد از ثبت سفارش امکان ریکاوری اپل آیدی در بازه زمانی اعلامی وجود نداشته باشد، هزینه ریکاوری اپل آیدی و یا سرویس حذف آیکلود به حساب بانکی شما برگشت داده خواهد شد.
  4. در سرویس ریکاوری اپل آیدی فقط پسورد جدید اپل ایدی برای شما ارسال میشود و دسترسی به سوالات امنیتی اپل آیدی و تاریخ تولد آن وجود نخواهد داشت.
  5. در سرویس ریکاوری اپل آیدی پسوورد ارسالی تا 14 روز گارانتی میشود در نتیجه می بایست در این بازه زمانی از آیکلود تمام دستگاه های اپل  خود خارج شوید زیرا در صورت بروز مشکل بعد از دو هفته ٬ نیاز به ثبت سفارش و پرداخت هزینه مجدد ریکاور اپل ایدی خواهد بود.
  6. در صورتی که آیفون شما ریست شده و در صفحه Activation Lock فقط حرف اول اپل ایدی نمایان است ٬ می بایست از اپل ایدی خود اطمینان داشته باشید زیرا در صورتی که اپل آیدی ریکاوری شده دیوایس شما را فعال نکند اما در سایت اپل درست باشد ٬ به معنی صحت پسورد و عدم تطابق این اپل آیدی با اپل آیدی روی دستگاه شما می باشد که در این صورت هزینه پرداختی قابل برگشت نخواهد بود.

 

تفاوت ریکاوری اپل آیدی و حذف آیکلود

حذف آیکلود و ریکاوری اپل آیدی هر دو یک عمل برای حذف اپل آیدی از روی آیکلود دستگاه اپل یا آیفون شما می باشد. تفاوت این دو سرویس در این است که در سرویس ریکاوری اپل آیدی شما ایمیلی که با آن اپل آیدی ساخته شده است را می دانید و تنها پسوورد اپل آیدی و یا تاریخ تولد و یا جواب سوالات امنتی اپل آیدی را فراموش کرده اید.

ریکاوری اپل آیدی

در این حالت که شما ایمیل اپل آیدی خود را می دانید با پرداخت هزینه ای کمتر از سرویس حذف آیکلود میتوانید نسبت به ریکاوری و بازیابی پسوورد اپل آیدی خود اقدام کنید . 

حذف آیکلود icloud

اما در صورتی که شما ایمیل اپل آیدی خود را ندانید و گوشی آیفون در حالت Activation Lock باشد، آنگاه تنها گزینه شما سرویس حذف آیکلود برای آنلاک کردن آیفون خود می باشد .

تیم سرزمین اپل آیدی نخستین بار در ایران توانسته است تا اپل آیدی های کارتی موجود در بازار را که توسط سازنده اپل آیدی یا شخص دیگری به صورت عامدانه یا به دلایل دیگر اطلاعاتشان تغییر یافته اند و یا اپل آیدی هایی که اطلاعات آنها با گم شده است را با روشی نوین و ابتکاری بازیابی نماید و در اختیار کاربر قرار دهد .جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانان و کارشناسان ما به صورت آنلاین صحبت نمایید .

ریکاوری اپل آیدی با ایمیل userid.card@

اپل آیدی های userid.card که به صورت کارتی در بازار فروخته شده و دچار مشکل شده اند را میتوان با روشی تخصصی که فقط توسط تیم سرزمین اپل آیدی برای نخستین بار در ایران انجام می شود ریکاوری کرد .در این روش شما باید اطلاعات دستگاه خود و اپل آیدی که به @userid.card ختم می شود را در اختیار تیم سرزمین اپل آیدی قرار دهید تا پس از انجام بازیابی رمز اپل آیدی پسوورد جدید در اختیار شما قرار بگیرد و با آن بتوانید اپل آیدی کارتی قفل شده را از روی گوشی حذف نکایید .جهت آنلاک کردن اپل آیدی کارتی userid.card همین الان با پشتیبان تیم سرزمین اپل آیدی به صورت آنلاین صحبت نمایید .

آنلاک اپل آیدی 1appleid.com@

برای بازیابی رمز عبور اپل ایدی هایی که به 1appleid.com@ ختم می شوند کافی است با پشتیبانان سایت به صورت آنلاین مکاتبه انجام دهید . اپل آیدی 1appleid.com که عمدتا به صورت کارتی در بازار به فروش رفته دچار مشکل و تغییر اطلاعات توسط سازنده یا دیگر اشخاص شده است . 

ریکاوری رمز اپل آیدی ukidcard.com@

اپل آیدی های با دامنه Ukidcard.com از دیگر اپل آیدی ها موجود در بازار ایران می باشد که دچار مشکل شده اند . اگر شما از این اپل آیدی یا دیگر اپل آیدی های کارتی استفاده می کنید بهتر است اپل آیدی را از گوشی خارج کنید و اقدام به سفارش خرید اپل آیدی با ایمیل شخصی نمایید . 

مشکل اپل آیدی @apple4usa.com

مدتی است شاهد هستیم که اطلاعات اپل آیدی های کارتی و اماده موجود در بازار به صورت عامدانه توسط سازنده های اپل آیدی یا اشخاص دیگر مانند فروشندگان اپل ایدی و مغازه داران و واسطه ها تغییر میکند .در این حالت فردی که اپل آیدی را خریده و روی گوشی خود ست کرده است دیگر قادر نخواهد بود برنامه جدید نصب کند یا برنامه های قبلی را آپدیت کند .همچنین در صورت فعال بودن Icloud گوشی قادر نخواهد بود اپل آیدی را به هیچ عنوان از گوشی حذف نماید و اگرگ وشی را ریست نماید گوشی قفل می شود و به اصطلاح آیکلود میشود .و تنها گزینه ای که برای فرد باقی می ماند این است که هزینه ای را که فرد سازنده اپل آیدی که اینباکس ایمیل را دارد یا فرد واسطی که اطلاعات اپل آیدی را تغییر داده و ایمیل نجات اپل ایدی را دارا می باشد را بپردازد.این هزینه ها معمولا متناسب با مدل گوشی توسط این افراد بالا و پایین می رود .در بازار متاسفانه ریکاوری اپل آیدی ها مختلف قیمت ها متفاوتی دارد و گاها این قیمت ها به دلیل واسط قرار گرفتن افراد از قیمت اصلی فراتر می رود .تیم سرزمین اپل آیدی با یافتن روشی توانسته تا از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی اپل و ارائه فاکتور رسمی محصول اپل و گاها در مواردی مراجعه حضوری به اپل استور ها در سایر کشور ها نسبت به حذف و ریکاوری اطلاعات اپل آیدی اقدام نماید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 3.2]