کلیه خریداران موظف هستند بعد از خرید، اطلاعات Apple ID از جمله کلمه عبور و جواب سوالات امنیتی و تاریخ تولد را تغییر دهند و در صورت لزوم ایمیل نجات ست کنند . عواقب ناشی از عدم انجام این موارد به عهده خریدار میباشد .

۱- در کلیه اپل ایدی ها امکان تغییر تمام اطلاعات وجود دارد و مشتری موظف است پس از خرید اطلاعات اپل ایدی اعم از پسورد و جواب سوالات امنیتی و تاریخ تولد را به مشخصات شخصی خود تغییر دهد.

۲- مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات امنیتی از قبیل رمز و سوالات امنیتی اپل ایدی به عهده مشتری میباشد.

3- استفاده نادرست از سرویس های find my iphone و icloud و یا استفاده از گیفت کارت های نامعتبر و هکی بر عهده مشتری بوده و فروشگاه اپل ایدی لند در این موارد هیچ گونه مسئولیتی ندارد. کاربرد اپل آیدی جهت استفاده در اپ استور است نه آیکلود به دلیل تحریم ایران . در صورت روشن بودن لوکیشن یا فایند مای آیفون و نات اکتیو شدن اپل آیدی محصول خریداری شده شامل گارنتی سرزمین اپل آیدی نمیباشد.

این مطلب را کامل و با دقت بخوانید

وارد کردن اپل ایدی بعد از خرید

چکونه می توان بعد از ساخت یا خرید اپل ایدی (Apple ID) از آن استفاده کنیم ؟

در این مقاله به آموزش نحوه وارد کردن اپل ایدی در آیفون و دیگر دستگاه های اپل و فعال کردن تمام سرویس های اپل میپردازیم . اما قبل از ان سه نکته زیر را در نظر داشته باشید که در ادامه توضیح خواهیم داد .

1- در کلیه اپل ایدی ها امکان تغییر تمام اطلاعات وجود دارد و مشتری موظف است پس از خرید اطلاعات اپل ایدی اعم از پسورد و جواب سوالات امنیتی و تاریخ تولد را به مشخصات شخصی خود تغییر دهد.

2- مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات امنیتی از قبیل رمز و سوالات امنیتی اپل ایدی به عهده مشتری میباشد و سوء استفاده های احتمالی متوجه شخص بوده و فروشگاه سرزمین اپل آیدی هیچ مسولیتی نخواهد داشت .

3- استفاده نادرست از سرویس های find my iphone و icloud و یا استفاده از گیفت کارت های نامعتبر و هکی بر عهده مشتری بوده و فروشگاه اپل ایدی لند در این موارد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اپل آیدی شخصی

اپل ایدی یک شناسه کاربری برای دستگاه های هوشمند اپل نظیر آیفون، آیپد، مک بوک و … می باشد . در این مقاله هدف سرزمین اپل ایدی آموزش نحوه استفاده از اپل ایدی بعد از خرید می باشد . اگر بعد از خواندن مقاله نیاز به توضیحات بیشتری داشتید با پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید .

بعد از خرید اپل ایدی معتبر و دائمی مشخصات اپل ایدی شامل ایمیل و پسوورد اپل ایدی به همراه سوالات امنیتی و تاریخ تولد برای شما ارسال خواهد شد .

اگر اپل ایدی با ایمیل شخصی خود خرید کرده باشید ادرس ایمیل اپل ایدی شما همان آدرس ایمیلتان خواهد شد که بهترین نوع اپل ایدی می باشد که حتی در صورت تغییر ندادن اطلاعات در صورت فراموش کردن رمز عبور میتوانید از طریق ایمیل خود ریکاوری آن را انجام دهید.

وارد کردن اپل ایدی در آیفون بدون شماره

در این بخش قصد داریم تا آموزش وارد کردن اپل ایدی در آیفون بدون شماره را به شما عزیزان آموزش دهیم .پس از خرید اپل ایدی معتبر از سرزمین اپل آیدی با وارد شدن به بخش تنظیمات آیفون یا همان Settings مراحل زیر را دنبال کنید :

1- وارد تنظیمات (Settings) گوشی آیفون خود شوید .  در بالاترین قسمت تنظیمات آیفون بر روی Sign in to your Iphone کلیک کنید .

2- در این مرحله باید ایمیل اپل ایدی و پسوورد اپل ایدی خریداری شده را وارد کنید و بر روی Sign in در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید .

3- در این مرحله صفحه Apple ID Security ظاهر میشود، روز گزینه Continue کلیک نکنید!!! زیرا از شما برای انجام احراز هویت یک شماره موبایل خارج از ایران می خواهد و ایران به دلیل تحریم در لیست کشور های خدمات دهنده ی محصولات اپل قرار ندارد . به هیچ عنوان از شماره مجازی برای اپل ایدی استفاده نکنید زیرا اگر دسترسی به شماره در اینده نداشته باشید اپل ایدی شما دچار مشکلات اساسی خواهد شد .

وارد کردن اپل آیدی در آیفون بدون شماره

برای ورود به آیکلود و وارد کردن اپل ایدی روی گوشی بدون شماره در پایین صفحه بر روی گزینه Other options کلیک کنید و بعد از آن گزینه Don’t Upgrade را انتخاب نمایید و در مرحله بعد که Terms & Conditions می باشد گزینه Agree را بزنید .

در صورتی که نسخه iOS شما قدیمی است (نسخه 10.2 و یا قبل تر) شما باید هر کدام از سرویس های اپل را به صورت جداگانه و تک به تک فعال کنید .

برای فعال کردن اپ استور، به Settings > iTunes & App Store بروید. Sign in را بزنید و اپل ایدی و رمز خود را وارد کنید.

برای روشن کردن آیکلود در آیفون خود، به Settings > iCloud بروید. اپل ایدی و رمز عبور آن را وارد کنید.

برای فعال کردن iMessage، به Settings > Messages بروید و iMessage را روشن کنید.

و برای فعالسازی FaceTime در آیفون، به Settings > FaceTime > Use your Apple ID for FaceTime بروید. اپل ایدی و رمز عبور آن را وارد کنید.

نات اکتیو شدن اپل ایدی و دیسیبل شدن اپل ایدی

دلایل متعددی برای نات اکتیو شدن یا دیسیبل شدن اپل ایدی بعد از ساخت یا خرید وجود دارد . در صورت به وجود آمدن هر مشکلی میتوان به صورت تماس تلفنی با پشتیبانی اپل مشکل پیش آمده را برطرف کرد .


!!!!! حتما و حتما توجه کنید !!!!!

*** توصیه اکید تیم سرزمین اپل آیدی به شما عزیزان این است که گزینه Find my iPhone را در گوشی آیفون خود در بخش Setting > Icloud > Findmyiphone خاموش کنید تا در صورت پیش آمدن هر گونه مشکلی تیم پشتیبانی سرزمین اپل ایدی برای شما مشکلات اپل ایدی شما را برطرف نماید .به دلیل تحریم بودن ایران، اپل به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی دهد و یا یکسری خدمات را به صورت محدود عرضه می کند . ****

“برای دور زدن تحریم اپل در ایران بهترین راه حل خرید اپل آیدی معتبر و دائمی و همچنین خاموش کردن Find my phone در بخش تنظیمات آیفون می باشد.”

 


تغییر اطلاعات اپل آیدی بعد از خرید

نکته ی دیگری که وجود دارد تغییر اطلاعات اپل آیدی می باشد .

اگر اپل آیدی با ایمیل شخصی تهیه کردیدی و توسط تیم قدرتمند سرزمین اپل آیدی برای شما اپل آیدی روی ایمیل شخصیتان ساخته شده تنها نیاز است تا پسوورد و جواب های سوال امنتی و تاریخ تولد را تغییر دهید .

اطلاعات شما توسط تیم تامین امنیت سایت سرزمین اپل آیدی محفوظ می ماند و تمامی اطلاعات به صورت کد گذاری شده در پایگاه داده ها ذخیره و نزد ما محرمانه نگهداری می شوند.

آموزش تغییر اطلاعات اپل آیدی بعد از خرید


!!!!! حتما و حتما توجه کنید !!!!!

به هیچ عنوان ایمیل اپل آیدی آماده را به ایمیل شخصی خود تغییر ندهید و در صورت نیاز ساخت اپل آیدی با ایمیل شخصی را سفارش دهید

**** عواقب ناشی از  تغییر ایمیل اپل آیدی آماده به ایمیل شخصی به عهده خریدار می باشد ****

کلیه خریداران موظف هستند اطلاعات Apple ID از جمله کلمه عبور و جواب سوالات امنیتی را تغییر دهند . عواقب ناشی از عدم انجام این موارد به عهده خریدار میباشد .

** در صورت تغییر اطلاعات اپل آیدی و فراموش کردن اطلاعات جدید اپل آیدی، پشتیبانی تیم سرزمین اپل آیدی در صورتی که بتواند کاری انجام دهد همیشه در کنار شماست و تنها کافیست با ما از طریق پشتیبانی آنلاین سایت در تماس باشید **


 

کلیه خریداران موظف هستند بعد از خرید، اطلاعات Apple ID از جمله کلمه عبور و جواب سوالات امنیتی و تاریخ تولد را تغییر دهند و در صورت لزوم ایمیل نجات ست کنند . عواقب ناشی از عدم انجام این موارد به عهده خریدار میباشد .

این مطلب را کامل و با دقت بخوانید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 4.4]