چرا آیفون ١١ از آیفون ۱۲ پرو بهتره ؟!

آیفون 12 پرو در مقایسه با مدل قبلی آن

آیفون 12 پرو از همه نظر خیلی بهتر از آیفون 11 هست اما برای کسانی که پول کافی برای خرید آیفون 12 پرو را ندارند یا افرادی که آیفون 11 دارند یک بررسی کوچک انجام می دهیم که متوجه این شویم که ببینیم آیا ارزش دارد آیفون 11 را با آیفون 12 تعویض کنیم و پول بیشتری هزینه کنیم .

یک نکته که باید در نظر بگیرید به دلیل اینکه آیفون 12 پرو جدیدا به بازار عرضه شده است اگر مشکلی برای آیفون شما یا اپل آیدی آن به وجد بیاید احتمالا هزینه زیادی برای تعمیر کردن آیفون خود باید انجام دهید .

تعمیر آیفون 11 راحت تر و ارزان تر از آیفون دوازده پرو می باشد . ضمنا باید در نظر داشته باشید که باطری آیفون 11 از باطری آیفون دوازده پرو بزرگتر است البته با عرضه آپدیت ios 14 عملکرد باطری آیفون 12 پرو نسبت به آیفون 11 بهتر خواهد بود .

در مقایسه این دو مدل از آیفون از لحاظ سرعت نکته ملموسی حس نمیشود و در مواردی رم آیفون 11 نسبت به 12 پرو بهتر عمل می کند .

سایز نمایشگر این دو مدل آیفون تقریبا یکسان است و مقاومتشان در برابر آب و پگرد و غبار تقریبا مشابه هست و اندکی در آیفون 12 پرو بهتر است .

سیستم دوربین 12 پرو نسبت به 11 کمی بهتر است و فرق اندکی دارد .

به هر حال اگر آیفون 11 دارید بهتر است منتظر نسل بعدی آیفون باشید و اگر قضد خرید آیفون دارید و هزینه آیفون 12 پرو برایتان زیاد است خرید آیفون 11 میتواند گزینه ای ایده آل و معقول برای شما باشد .

اگر تازه آیفون خریده اید برای ساخت اپل آیدی رایگان از صحه اصلی سایت اقدام کنید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]