خودرو اپل چه زمانی عرضه می شود؟

خودرو اپل چه زمانی عرضه می شود؟

خودرو اپل چه زمانی عرضه می شود؟ در هفته‌های گذشته بود که شایعه‌هایی منتشر شدند که ادعا می‌کردند تعدادی از کارخانه‌های تأمین‌کننده‌ی قطعات خودرو اپل به‌سرعت در حال تولید قطعات هستند تا برای رونمایی احتمالی از این خودرو در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ (شهریور ۱۴۰۰) آماده باشند.

در زمان منتشر شدن این شایعه دلایل زیادی وجود داشت تا با استفاده از آن‌ها بتوان این شایعه را نادیده گرفت.

در گزارشی که به‌تازگی توسط مینگ چی کو منتشر شده است این شخص در رابطه با توجه به هیاهوی به وجود آمده توسط خبر رونمایی از این خودرو در ماه سپتامبر (شهریور ماه) به سرمایه‌گذاران هشدار داده است و عنوان کرده که منتشر شدن این خبر و هیاهوی ایجاد شده توسط آن، باعث شده است که ارزش سهام شرکت‌های همکار با اپل در زمینه‌ی تولید خودرو افزایش پیدا کند.

او گفته است خرید سهام این شرکت‌ها به‌دلیل افزایش ارزش‌ آن‌ها در زمان کنونی منطقی نیست و سرمایه‌گذاران فعلا نباید این کار را انجام دهند. او عقیده دارد که این افزایش ارزش سهام تنها مدت کوتاهی وجود خواهد داشت.

او همچنین گفته است که نمی‌توان به برنامه‌ی زمانی مطرح شده برای رونمایی از این خودرو اطمینان داشت چون نبود اطلاعاتی مانند مشخصات فنی این خودرو و همچنین مشخص نبودن برنامه‌ی اپل برای رونمایی از خودرو الکتریکی یا خودران موضوعات مهمی هستند که باید آن‌ها را در نظر گرفت.

مینگ چی کو در گزارش قبلی خودش مدعی شده بود که خودرو اپل بین سال‌های ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۵ رونمایی خواهد شد.

اگر اپل توسعه‌ی این خودرو را در سال ۲۰۲۰ آغاز کرده باشد و همه‌ی برنامه‌های در نظر گرفته شده به‌درستی پیش برود، زمان احتمالی رونمایی از این خودرو خودران اپل بین سال‌های ۲۰۲۵ تا ۲۰۲۷ خواهد بود.

مزیت اصلی اپل برای رقابت در بازار خودرو مشخصات سخت‌افزاری خودرو نیست بلکه قابلیت‌های هوش مصنوعی اپل و اطلاعات عظیمی است که این شرکت در اختیار دارد. البته باید بگوییم که اپل در این زمینه‌‌های مطرح شده هنوز نتوانسته است که مزیت‌های رقابتی بزرگی را در محصولات فعلی خود ایجاد کند.

باید دید اپل چگونه به شایعات پایان می‌دهد. نظر شما در خصوص خودروی اپل چیست؟

منبع : دیجیکالا مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]