تنظیمات خفن در IOS 14

Apple iphone ios 14

در این مطلب قصد داریم تا برخی از تنظیمات خفن و جذاب در IOS 14 را به شما آموزش دهیم .

این تنظیمات را در IOS 14 میتوانید انجام دهید یا ندهید . در ادامه با برخی از تنظیمات جذاب و جالب در آی او اس 14 در آیفون آشنا میشویم .

تنظیمات ios 14 در آیفون

1- داخل Setting قسمت Password یک گزینه وجود دارید به اسم security recommendations که معمولا کنار آن یک علامت تعجب قرمر رنگ وجود دارد .

بر روی این گزینه کلیک کنید و حتما این گزینه را فعال بگذارید . این بخش به شما کمک می کند تا اگر پسووردتان احیانا خوب و مورد اطمینان نبود به شما ارور دهد و پیغام می دهد که پسوورد شما ساده و قابلیت هک را دارد .

به عبارتی خودمانی پسووردت خیلی خفن نیست و بهتره عوضش کنی .

2- داخل Setting قسمت Wifi روی گزینه i که کلیک کنید یک بخش در اپدیت آی او اس 14 اضافه شده است به اسم Private Address

این گزینه به شما کمک می کند که اطلاعات ارسالی شما فوق العاده سخت تر از قبل از طریق شبکه وایفای ردگیری شود و باعث میشود امنیت اطلاعاتتون خیلی خیلی بالاتر رود .

3- داخل setting بخش Home Screen در آپدیت جدید ios 14 گزینه Show in App Library .

فعال بودن این گزینه سبب نمایش نوتیفیکیشن های برنامه های آیفون در App library میشود و خاموش بودن آن سبب از بین رفتن نوتیفیکشن و تعداد پیام ها در گوشه برنامه های آیفون در App Library می شود .

اگر در آیفون از App Library استفاده می کنید روشن بودن این گزینه کمک می کند تا خیلی راحت تر تعداد پیام ها و نوتیف های هر برنامه را در این بخش ببینید .

4- داخل Settings بخش sound and haptics یک گزینه به اسم reduce loud sounds که در ios 14 وجود دارد .

اگر این گزینه را روشن کنید صداهایی که بیش از مقدار پایینی آن هستند را دارد را به شما اخطار می دهد .

5- داخل Setting بخش General قسمت Picture in Picture که جدید در ios 14 آیفون اضافه شده است .

اگر این گزینه فعال باشد وقتی که دارید به ویدیو نگاه میکنید به صورت خودکار این فعال میشود و لازم نیست به صورت دستی فعال کنید و راحت میتونید به کار های دیگه تون برسید .

6- داخل Setting بخش Messages آیفون گزینه Notify Me اگر فعال باشد باعث میشود که خیلی خیلی راحت تر شما بتوانید شخصی را داخل چت منشن کنید یا اگر کسی شما را داخل چت منشن کرد نوتیفیکیشن برای شما بیاید .

در این بخش اگر گزینه Filter Unknown Senders را فعال کنید باعث میشود پیام های افراد غزیبه که شما نمیشناسید در دسته ای جداگانه بیاید و فعال بودن این گزینه باعث میشود که نظم خفنی در iMessage آیفون برای شما ایجاد شود .

به زودی تنظیمات بیشتری از ios 14 در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]