اپل تعمیر سلف سرویس را اعلام کرد

تعمیر سلف سرویس اپل اعلام شد

اپل امروز تعمیر سلف سرویس Self Service Repair را معرفی کرد .

اپل به مشتریانی که با انجام تعمیرات گوشی خود راخت هستند امکان دسترسی به قطعات اصلی اپل و ابزار های تعمیرات را می دهد .

تعمیر سلف سرویس ابتدا برای سری های آیفون 12 و آیفون 13 در دسترس خواهد بود و سپس رایانه های مک با تراشه های M1 در دسترس خواهد بود .

تعمیرات اپل به صورت سلف سرویس اوایل سال آینده میلادی یعنی سال 2022 در ایالات متحده آمریکا در دسترش خواهد بود و کم کم به کشور های دیگر گسترش خواهد یافت .

مرحله اول تعمیرات سلف سرویس اپل بر روی سرویس های معمولی و متدوال تعمیرات آیفون مانند صفحه نمایش و تاچ السیدی آیفون، باتری آِیفون و دوربین متمرکز خواهد بود .

 

جف ویلیامز، مدیر عامل اپل می‌گوید: ” ایجاد دسترسی بیشتر به قطعات اصلی اپل، در صورت نیاز به تعمیر، به مشتریان ما حق انتخاب بیشتری می‌دهد.

در سه سال گذشته، اپل تعداد مکان‌های خدماتی با دسترسی به قطعات، ابزارها و آموزش‌های اصلی اپل را تقریباً دو برابر کرده است و اکنون ما گزینه‌ای را برای کسانی که می‌خواهند تعمیرات خود را تکمیل کنند، ارائه می‌کنیم.”

اپل محصولات با دوامی میسازد که برای تحمل سختی های روزمره طراحی شده اند .

هنگامی که یک محصول اپل نیاز به تعمیر داشته باشد، تکنسین های آموزش دیده با استفاده از قطعات اصلی یا تعمیرگاه های تلفن همراه این خدمات را ارئه می دهند که از سال آینده صاحبان محصولات اپل قادر به انجام تعمیرات گوشی های خودشان هستند .

تعمیر سلف سرویس اپل

تعمیر سلف سرویس و فوری آیفون

برای اطمینان یافتن از اینکه یک مشتری میتواند با خیال راحت تعمیر آیفون را انجام دهد نیاز و مهم است که در ابتدا کتابچه راهنمای تعمیر آِیفون را بررسی کند .

بعد از آشنایی با تعمیر گوشی اپل، صاحب گوشی میتواند از فروشگاه اینترنتی اپل قطعات و ابزار  اصلی اپل را سفارش دهد .

فروشگاه تعمیرات اپل بیش از 200 قطعه و ابزار مجزا را ارائه می دهد و مشتریان اپل را قادر می سازد تا متداول ترین تعمیرات آِفون 12 و آیفون 13 را انجام بدهند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]