باطری آیفون 12 بهتره یا 12 مینی ؟

آیفون 12 یا آیفون 12 مینی

در این مقاله سعی داریم تا نتیجه تست باطری آیفون 12 را در مقابل آیفون 12 مینی به شما عزیزان و همراهان سرزمین اپل آیدی ارائه کنیم .

شکی نیست که آیفون 12 مینی بهرتین گوشی کوچکی است که اپل در سال های اخیر روانه بازار گوشی موبایل کرده اما باطری 2227 میلی آمپر ساعتی گوشی آیفون 12 مینی یک مقدار دلسرد کننده برای دوست داران آیفون و اپل می باشد.

باطری آیفون 12 حدودا 25 درصد بزرگتر است و ظرفیت 2815 میلی آمپر ساعت دارد . درست است که نمایشگر آیفون 12 مینی از آیفون 12 کوچکتر است و شارژ کمتری مصرف می کند ولی بعید است که باطری آیفون 12 مینی بتواند به پای آیفون 12 برسد .

در ادامه مطلب تست باطری این دو آیفون را با هم مقایسه میکنیم.

بعد از یک ساعت صحبت کردن با آیفون، شارژ باطری آیفون 12 مینی به 94درصد و شارژ آیفون 12 به 98 درصد رسید . در این تست مکالمه صفحه هر دو آیفون خاموش بوده است .

بعد از یکساعت تست ایمیل روی هر دو آیفون عملکرد هر دو آیفون یکسان بوده و به یک نسبت و ده درصد شارژ از دست داده اند .

باطری آیفون 12 در مقایسه با 12 مینی

در تست بعدی باطری وبسایت های مختلف بارگیری می شود و داخل سایت ها چرخ میزنیم . بعد از یکساعت وبگردی شارژ آیفون 12 مینی 12درصد کم شده در حالی که برای آیفون دوازده 9درصد شارژ کمتر شده .

هرجا که کم شدن شارژ مربوط به صفحه نمایش باشد عملکرد آیفون 12 مینی بهتر بوده در حالی که هر جا نیاز به پردازش بوده آیفون دوازده عملکرد بهتری نسبت به 12 مینی داشته است .

در تست یکسان از هر دو آیفون و انجام کارهای مختلف آیفون 12 مینی زودتر از آیفون دوازده خاموش شد . در حالی که آیفون 12 هنوز 18 درصد شارژ داشته است .

آیفون 12 با 25 ساعت و یک دقیقه به میزان یک ساعت و 21 دقیقه بیشتر از آیفون 12 مینی در تست باطری آیفون دوام آورد .

عملکرد باطری آیفون دوازده مینی در این تست بد نبود و باطری آن بد نیست اما برنده نهایی این تست باطری، آیفون 12 بود .

اگر تا کنون اپل آیدی نداشته اید جهت خرید اپل آیدی با ایمیل شخصی در سایت سرزمین اپل آیدی با بیش از ده سال سابقه فروش اپل آیدی اقدام کنید.

مدت زمان شارژ باطری آیفون 12

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]