اپل آیدی کدام کشور بهتر است ؟

اپل آیدی کدام کشور بهتر است

اپل آیدی کدام کشور بهتر است ؟ برای پاسخ دادن به این سوال بهتر است قبل از آن از حود این دو سوال را بپرسیم . نخست اینکه آیا نیاز به اپل آیدی کشور خاصی برای نصب برنامه مورد نظر خود د داریم مانند اپل ایدی کانادا یا کره جنوبی ؟

پرسش دوم برای تعیین کشور اپل ایدی این است که در صورتی که نیاز به کشور خاصی نداریم کدام ریجن اپل ایدی دارای جامع ترین بانک برنامه در جهان می باشد ؟

اپل آیدی امریکا دارای بزگترین و جامع ترین بانک برنامه ها در جهان است ولی شاید برنامه هایی در اپ استور کانادا یا دیگر کشور ها وجود داشته باشد که برای نصب آن ها نیاز به اپل ایدی سایر کشور ها به جز امریکا به طور مثال اپل ایدی کانادا باشد .

تغییر کشور اپل ایدی به ایران ممکن پذیر است ؟

متاسفانه به دلیل تحریم اپل تغییر کشور اپل ایدی به ایران وجود ندارد . به همین دلیل هم اپل نمانده فروش رسمی در ایران ندارد . برای استفاده از تمامی سرویس های اپل نیاز است تا یک اپل ایدی معتبر داشته باشم .

به دلیل عدم وجود کد کشور ایران برای اپل ایدی امکان ساخت اپل ایدی معتبر امریکا یا سایر کشور ها در ایران وجود ندارد .

در مطلبی جداگانه در سایت به شما آموزش داده ایم برای اینکه از کجا بفهمیم اپل ایدی برای کدام کشور است .

آیا تغییر کشور اپل ایدی امکان پذیر است ؟

اگر شما اپل ایدی امریکا داشته باشید تغییر کشور اپل ایدی به کانادا یا سایر کشور ها امکان پذیر است .

توصیه اکید داریم تا به هیچ وجه کشور اپل ایدی را تغییر ندهید زیرا در صورت تغییر کشور اپل ایدی، موضوع برای اپل حساس شده و ممکن هست حساب کاربری شما را تا روشن شدن موضوع و ارسال مدارک هویتی از طرف شما به اپل مسدود کند .

اگر نیاز به اپل ایدی کشور دیگری جز آمریکا داشتیم چه باید کرد ؟

توصیه می شود در صورت نیاز به اپل ایدی سایر کشور ها جز آمریکا داشتید از طریق صفحه اصلی سایت اقدام به ثبت سفارش خرید اپل آیدی کانادا یا سایر کشور ها نمایید .

مهم این نیست که اپل آیدی کدام کشور بهتر است بلکه مهم این است که اپل ایدی کشور درخواستی شما درست و معتبر ساخته شود تا بدون محدودیت و دیسیبلی بتوانید از آن استفاده کنید .

خرید اپل ایدی کانادا یا امریکا ؟ اپل آیدی کدام کشور بهتر است ؟

اگر برای نصب برنامه خاصی نیاز به اپل ایدی کشور خاصی ندارید پیشنهاد ما خرید اپل ایدی کشور امریکا است زیرا دارای کامل ترین و به روز ترین برنامه ها می باشد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]