اپل آیدی تاریخ انقضا دارد ؟

اپل آیدی تاریخ انقضا دارد

اپل آیدی تاریخ انقضا دارد ؟

در پاسخ به این سوال که آیا اپل ایدی تاریخ مصرف دارد یا خیر باید این نکته را یادآور شد که در صورتی که اپل ایدی به روش درست و اصولی با رعایت نکات امنیتی اپل ساخته شود به هیچ عوان تاریخ انقضا نداشته و می توان به صورت نامحدود و بدون دیسیبلی از آن استفاده کرد .

اگر اپل ایدی شما غیر فعال شده است ممکن است دلایل متعددی داشته باشد . برای حذف اپل ایدی قفل شذه خود با پشتیبانان سایت در تماس باشید .

غیر فعال شدن اپل ایدی کارتی

شاید این جمله که کارت اپل ایدی من غیر فعال شده است و اپل ایدی کارتی من قفل شده است را بار ها شنیده باشید .

متاسفانه تعداد زیادی از اپل ایدی های کارتی موجود در بازار که با ایمیل غیر رسمی ساخته شده اند بعد از مدتی توسط سازنده اپل ایدی یا دیگر افراد به مشکل میخورند .

کارت اپل آیدی انقضا دارد ؟

مشکل اپل ایدی کارتی این است که اگر با ایمیلی نامعتبر ساخته شده باشد یا از نام یک دامنه برای ساخت اپل ایدی استفاده شده باشد بعد از مدتی اپل ایدی های کارتی قفل شده و به دلیل اینکه شما دسترسی به اینباکس ایمیل ها را ندارید باید یا به سازنده و مالک دامنه اپل ایدی هزینه ای برای ریکاوری بپردازید یا یک هزینه دلاری به اپل برای ریست پسوورد بدهید .

غیرفعال شدن اپل ایدی کارتی ممکن است باعث شود تا اطلاعات گوشی شما توسط فرد یا افرادی به سرقت برود و امکان سو استفاده از اطلاعات وجود دارد .

در صورتی که اپل ایدی کارتی شما ایمیل معتبر اوت لوک یا جیمیل باشد بهتر است از طریق سایت اوت لوک یا جیمیل چک کنید که آیا اینباکس ایمیل در دسترس شما هست یا خیر .

قبول نکردن پسوورد اپل ایدی

اگر شما بعد از مدتی از خرید اپل ایدی پسوورد کارت را وارد میکنید و از شما قبول نمیکند باید بدانید که اپل ایدی شما هک شده است و برای اکتیو کردن اپل ایدی باید سریعا از طریق سایت اصلی اپل ایدی اقدام کنید .

اگر اپل ایدی به درستی ساخته شود به هیچ عنوان مشکلی برای اکان به وجود نمی آید و باید بدانید که اپل ایدی معتبر به هیچ عنوان انقضا ندارد .

برای خرید اپل ایدی معتبر امریکا بهتر است که تا حد امکان از خرید اپل ایدی کارتی دوری کنید و در صورت خرید اپل ایدی کارتی حتما از طریق سایت اصلی اپل روی اپل ایدی خود یک ایمیل نجات اپل ایدی ست کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانان ما در تماس باشید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]