آپدیت ios 14 حس کار کردن با آیفون را از پیش بیشتر می کند .

یکی از بزرگترین به روزرسانی ها در صفحه اصلی که آن را قدرتمند تر و آسان تر نیکند.

طراحی مجدد صفحات صفحه اصلی در آپدیت ios 14

ابزارک های جدید اطلاعات به موقع را در یک نگاه ارائه می دهند و می توانند در اندازه های مختلف در هر صفحه صفحه اصلی اضافه شوند.
کاربران می توانند Smart Stack از ابزارک ها را انتخاب کنند ، که با استفاده از هوش روی دستگاه ، ابزارک مناسب را براساس زمان ، مکان و فعالیت ظاهر می کند.
به عنوان مثال ، کاربران ممکن است ویجت اخبار را در صبح ، رویدادهای تقویم در طول روز و خلاصه تناسب اندام خود را در شب مشاهده کنند.
صفحات صفحه اصلی را می توان برای نمایش برنامه ها و ابزارک ها برای کار ، سرگرمی ، ورزش و سایر مناطق مورد نظر سفارشی کرد.

در انتهای صفحات صفحه اصلی ، کتابخانه برنامه وجود دارد ، فضای جدیدی که به طور خودکار تمام برنامه های کاربر را در یک نمای ساده ، قابل پیمایش آسان سازماندهی می کند و با هوشمندی برنامه هایی را که در حال حاضر مفید هستند ، ظاهر می کند.
همچنین کاربران می توانند صفحات صفحه اصلی را برای دسترسی سریعتر به کتابخانه برنامه پنهان کنند.

صفحه اصلی آیفون بعد از آپدیت

کتابخانه برنامه دسترسی آسان به همه برنامه های خود را با یک مشاهده ساده و آسان برای پیمایش در انتهای صفحات صفحه اصلی برای کاربران فراهم می کند.

 

طراحی جمع و جور کاملاً جدید برای تماس های ورودی و Siri در iOS 14

تماس های تلفنی و تعاملات سیری یک طراحی جمع و جور کاملاً جدید به خود می گیرد که کاربران را قادر می سازد تا در متن کاری که انجام می دهند باقی بمانند. با پشتیبانی از «تصویر در تصویر» ، کاربران آیفون می توانند هنگام استفاده از برنامه دیگری ، یک فیلم را تماشا کنند یا با FaceTime تماس بگیرند.

تماس ورودی در ios 14

با استفاده از Picture-in-Picture ، کاربران می توانند هنگام استفاده از برنامه دیگری ، یک فیلم را تماشا کنند یا با FaceTime تماس بگیرند.

 

به روزرسانی های قدرتمند پیام ها

پیام ها در برقراری ارتباط با دوستان و خانواده اصلی هستند و اکنون ارتباط و دسترسی سریع به پیام های مهم آسان تر است.
کاربران می توانند مکالمات را در بالای لیست پیام های خود پین کنند ، به راحتی از طریق ذکر و پاسخ های درون خطی ، با موضوعات پر جنب و جوش گروه همراه شوند و با تنظیم عکس گروهی با استفاده از تصویر یا شکلک ، مکالمات را بیشتر شخصی سازی کنند.
گزینه های جدید Memoji در Messages با مدل موهای اضافی ، لباس سر ، پوشش صورت و موارد دیگر حتی بیشتر و متنوع تر هستند.

به روزرسانی پیام ها

ویژگی های اضافی iOS 14

Translate با ارائه ترجمه سریع و طبیعی صدا و متن در میان 11 زبان مختلف ، با بهترین و آسانترین برنامه برای ترجمه مکالمات طراحی شده است.
6 حالت روی دستگاه به کاربران امکان می دهد تا ویژگی های برنامه را برای ترجمه صوتی و نوشتاری خصوصی به صورت آفلاین تجربه کنند.

سیری دانش خود را گسترش می دهد و با اطلاعاتی که از سراسر اینترنت تهیه می شود ، به س questionsالات پیچیده پاسخ می دهد.
هنگام نوشتن پیام ها ، یادداشت ها ، ایمیل و موارد دیگر ، دیسک صفحه کلید روی دستگاه اجرا می شود

برنامه Home با پیشنهادات جدید اتوماسیون و کنترل های گسترده در مرکز کنترل برای دسترسی سریعتر به لوازم جانبی و صحنه ها ، کنترل خانه هوشمند را حتی ساده تر می کند.
نورپردازی تطبیقی ​​برای چراغ های سازگار با HomeKit به طور خودکار درجه حرارت رنگ را در طول روز تنظیم می کند و تشخیص چهره در زنگ های درب و دوربین فیلمبرداری سازگار با استفاده از هوشمندی دستگاه از Apple TV یا HomePod برای شناسایی بازدیدکنندگان استفاده می کند.
برنامه Home و HomeKit به صورت خصوصی و ایمن ساخته شده اند ، بنابراین تمام اطلاعات مربوط به لوازم جانبی کاربر از انتهای صفحه رمزگذاری شده است.

نسخه های دیجیتالی کلیدهای اتومبیل راهی مطمئن برای استفاده از آیفون برای باز کردن قفل و راه اندازی ماشین خود به کاربران می دهد.
کلیدهای اتومبیل را می توان به راحتی با استفاده از Messages به اشتراک گذاشت ، یا در صورت گم شدن دستگاهی از طریق iCloud غیرفعال شد و امروزه برای خودروهای سازگار با استفاده از فناوری NFC در دسترس است. 8

Safari یک گزارش حفظ حریم خصوصی ارائه می دهد تا کاربران بتوانند به راحتی ببینند کدام ردیاب های میان سایت مسدود شده اند ، نظارت رمز عبور ایمن برای کمک به کاربران در شناسایی رمزهای عبور ذخیره شده ای که ممکن است در نقض داده ها نقش داشته باشند و ترجمه داخلی برای کل صفحات وب .9

سلامتی برای مدیریت خواب و درک بهتر سطح صوتی که ممکن است بر سلامت شنوایی تأثیر بگذارد ، تجربیات کاملاً جدیدی دارد.
یک چک لیست بهداشتی جدید که شامل SOS اضطراری ، شناسه پزشکی ، نوار قلب ، تشخیص سقوط و موارد دیگر است ، مکانی متمرکز برای مدیریت ویژگی های ایمنی و بهداشتی به کاربران ارائه می دهد.
10 Health همچنین از انواع داده های جدید برای تحرک ، سوابق بهداشتی ، علائم و نوار قلب پشتیبانی می کند.

برنامه Weather کاربران را در جریان رویدادهای شدید آب و هوایی قرار می دهد و نمودار بارانی ساعتی آینده بارش باران به دقیقه را هنگام پیش بینی باران نشان می دهد.

Apple One ساده ترین راه برای بدست آوردن بسیاری از سرویس های اشتراک اپل با ارزش عالی است ، بنابراین مشتریان می توانند طرحی را انتخاب کنند که برای آنها یا کل خانواده آنها مناسب باشد.
مشتریان می توانند از ابتدای پاییز امسال در Apple One ثبت نام کنند.

از ویژگی های قابلیت دستیابی می توان به «پشت ضربه» (Back Tap) اشاره کرد که روشی سریع و سریع برای ایجاد حرکات ، وظایف و میانبرهای دستیابی ، تشخیص زبان اشاره در Group FaceTime و «تشخیص صدا» را ارائه می دهد که با استفاده از هوشمندی دستگاه می تواند هنگام هشدار صدا یا هشدار آتش به کاربران اطلاع دهد. زنگ در تشخیص داده می شود.
VoiceOver ، خواننده برجسته صنعت برای جامعه نابینایان ، اکنون به طور خودکار آنچه را که از نظر بصری روی صفحه نمایش داده می شود ، تشخیص می دهد بنابراین برنامه های بیشتر و تجربیات وب برای افراد بیشتری قابل دسترسی است.

فهرست