آموزش ساخت اپل ایدی با ایمیل یاهو

ساخت اپل ایدی با ایمیل یاهو

آموزش ساخت اپل ایدی با ایمیل یاهو به روشی تضمینی

به دلیل تحریم شرکت اپل برای کاربران دستگاه های اپل در ایران مانند آیفون، آیپد و مک بوک، ساخت اپل آیدی یکی از مشکلات اساسی کاربران بوده و هست .

هر روز قوانین سخت گیرانه و پیچیده ای از طرف اپل برای ساخت اپل آیدی رایگان دائمی بر سر راه کاربران ایرانی قرار داده می شود .

برای استفاده از خدمات شرکت اپل مانند اپل استور، آیکلود و …. نیاز است تا یک اپل آیدی معتبر داشته باشیم که با آدرس اصلی کشور مورد نظر اکانت اپل آیدی ما وریفای شده باشد .

ساخت اپل ایدی در ایران پروسه ای سخت و طولانی است و بسیاری از کاربران قادر به ساخت اپل ایدی معتبر نیستند و به دیل اینکه هنگام ساخت اپل آیدی یکسری نکات رو رعایت نمیکنند در آینده دستگاهشان به مشکل میخورد و به اصلاح برای آیفون گوشیشان آیکلود یا اکتیویشن لاک می شود.

عدم دسترسی به کارت های اعتباری بین المللی مانند ویزا کارت یا مستر کارت معتبر برای ساخت و وریفای اکانت اپل ایدی و یا نداشتن سیمکارت خارجی برای وریفای شماره و یا آدرس پستی معتبر به همراه زیپ کد برای وریفای اکانت اپل ایدی از جمله مشکلاتی است که اکثر ایرانی ها برای ساخت اپل ایدی معتبر دارند.

اپل آیدی یاهو اینباکس دار

برای ساخت اپل ایدی یاهو نیاز است تا در ابتدا یک ایمیل یاهو از طریق سایت yahoo.com بسازیم .

در مقاله ای جداگانه آموزش ساخت ایمیل معتبر یاهو اینباکس دار آموزش داده شده است.

بعد از ساخت ایمیل یاهو اقدام به ساخت اپل ایدی از طریق سایت اپل می کنیم .

توصیه اکید می شود در صورت نداشتن آدرس معتبر خاجری و یا کارت بین المللی خارجی و یا اطلاعات هویتی واقعی به هیچ وجه اقدام به ساخت اپل ایدی با گوشی یا مک بوک خود نکنید .

زیرا در صورت اشکال در ساخت اپل ایدی امکان غیر فعال شدن اپل ایدی شما در آینده و از کار افتادن دستگاه شما به شدت وجود دارد .

ساخت اپل ایدی یاهو

برای ساخت اپل ایدی معتبر و دائمی و بدون دیسیبلی کافی است تا از طریق صفحه اصلی سایت اقدام به خرید اپل ایدی با ایمیل شخصی نمایید و در اطلاعات خرید نام و نام خانوادگی و ایمیل یاهو اینباکس دار خود را وارد کنید تا در کمترین زمان بعد از ثبت سفارش برای شما یک اپل ایدی یاهو اینباکس دار دائمی و معتبر ساخته شود .

از جمله ویژگی های اپل ایدی خریداری شده میتوان به این موارد اشاره کرد :

-تحویل آنی و ساخت فوری اپل ایدی با ایمیل یاهو و ایمیل شخصی شما

– اپل ایدی با دامنه yahoo.com@

اپل ایدی وریفای شده امریکا به همراه تمامی سوالات امنیتی اپل ایدی

-اپل ایدی دائمی و بدون محدودیت جهت استفاده از اپل استور

-استفاده از اطلاعات حقیقی معتبر که باعث جلوگیری از دیسیبل شدن اپل ایدی می شود

-پنج گیگ فضای آیکلود رایگان بعد از خرید اپل ایدی

 

چرا به تیم سرزمین اپل آیدی اعتماد کنید ؟

تیم سرزمین اپل ایدی با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات محصولات اپل مانند تعمیرات تخصصی آیفون و فروش اپل ایدی معتبر در ایران و ارائه راهنمایی ها و آموزش های لازم جهت استفاده صحیح از دستگاه های اپل و همچنین پشتیبانی اپل آیدی های فروخته شده این افتخار را دارد تا بتواند بخشی از نیاز های کاربران اپل در ایران را برطرف کند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]